12.11.2015

Trochę deszczu


Nikt nie obiecywał, że pogoda będzie idealna, ale wszelkie prognozy mówiły o tym, że przynajmniej nie będzie padać. To nas zachęciło do startu na Kaszubskie szutry, czyli naszego sposobu uczczenia Dnia Niepodległości.


W pogodzie dobra była jedynie temperatura, choć stuprocentowa wilgoć i silny wiatr nieco obniżały - w subiektywnym odczuciu - wartości z termometru. W gruncie rzeczy, siąpiący niemal bez przerwy deszcz nie uprzykrzył nam zabawy. A, że na duktach pełno błota i kałuż... no cóż, kiedyś myślałem że mi to przeszkadza i że tego nie lubię. W gruncie rzeczy po wczorajszym wyjeździe zmieniłem zdanie. To całkiem przyjemna zabawa, której jedynym minusem jest to, że trzeba wszystko czyścić. 
Adam prowadził sobie tylko znanymi drogami konsultując je z Łukaszem. Ten zapieprzał swoim nowym nabytkiem (KTM lc4 640 Adventure)) aż miło, szczególnie w błocie. Adam znowuż odbijał sobie na mokrym asfalcie (zalety dużego BMW GS). Moja rola była jednak najważniejsza - ubezpieczałem tyły...  Ktoś musiał.

4 komentarze:

  1. No szybko musimy powtórzyć !!! ,taką mega fajną wycieczkę :) yamaha pod twoim kierownictwem świetnie daje rade :))

    OdpowiedzUsuń
  2. W fajnym towarzystwie to nawet deszcz nie przeszkadza :)

    OdpowiedzUsuń